Samenvatting
Tijdens deze demonstratie wordt er een andere aanpak gehanteerd. Het gaat hier niet om nieuwe technieken of nieuwe recepten, maar om inzicht te krijgen in wat er zich in je ganaches afspeelt. De nadruk ligt op het blootleggen van de verborgen structuur en de wetenschap die erachter schuilgaat.
Lesg

Tijdens deze demonstratie wordt er een andere aanpak gehanteerd. Het gaat hier niet om nieuwe technieken of nieuwe recepten, maar om inzicht te krijgen in wat er zich in je ganaches afspeelt. De nadruk ligt op het blootleggen van de verborgen structuur en de wetenschap die erachter schuilgaat. Hiervoor heb ik drie thema’s gekozen:

1. Gevormde ganache versus omhulde ganaches

2. Het verschil tussen een onevenwichtig en een evenwichtig ganacherecept

3. Ganache gemaakt met water in plaats van room

Doelgroep

Bakkers en bakkermedewerkers

Leerkrachten bakkerij

Voedingstechnologen en R&D medewerkers

Voorkennis


Inschrijven voor deze opleiding

Praktisch

Locatie
Syntra Berchem-Opleidingscentrum Alimento
Borsbeeksebrug 32 - 2600 BERCHEM (Tel. +32 3 230 20 72)
Referentie
418815
Prijs
Gratis voor leerkachten
Gratis voor een werknemer behorend tot PC 118 of 220, en voor een patroon die zich inschrijft samen met een werknemer (PC 118/220). In alle andere gevallen bedraagt de kostprijs € 100 per dag (halve dag = € 50,00).
Telt uw bedrijf 100 werknemers of meer, dan is de kostprijs voor zowel patroon als werknemer € 100 per dag (halve dag = € 50,00).
Bij niet verwittigde afwezigheid wordt een annulatiekost van € 150 per lesdag aangerekend.
Tijdsduur
5:30
Startdatum
07/10/2026
Datums
07/10/2026
Uren
09:00 - 15:00
Aantal inschrijvingen
0/5
Loonkost

Loonkost - BEV (bedrijven uit het Waals gewest, het Brussels Hoofdstedelijk gewest en Duitstalige gemeenschap)
Kan eventueel in aanmerking komen voor een terugbetaling van de loonkost via een attest voor BEV
(Betaald Educatief Verlof)

KMO-Portefeuille

Deze opleiding komt in aanmerking voor betaling met de KMO-Portefeuille.

IPV vzw (Alimento) is geregistreerd bij het Vlaams Gewest als dienstverlener voor de KMO-portefeuille voor Opleidingen onder registratienummer DV.0109088.
Opleidingen onder €100 komen niet in aanmerking voor KMO-portefeuille.

Contact Alimento

Jan Vanderghote

Adviseur bakkerijsector
0476 623 596
Terug naar boven