Samenvatting
Als leidinggevende moet je niet enkel leidinggevende skills bezitten, maar ook People Management skills om ieder individueel potentieel te maximaliseren.
In deze opleiding leer je deze skills verwerven, in-trainen en verankeren.

Omschrijving

3 daags leer- en verandertraject waarin we in elke interventie de focus leggen op 1 van de 3 peilers van People management.

  • People management ifv persoonlijke ontwikkeling
  • People management ifv teamontwikkeling
  • People management ifv organisatieontwikkeling

Dag 1: People management ifv persoonlijke ontwikkeling

- Wat is People managing?

- Mijn rol als People manager

- Belang van een coachende leercultuur: voor mezelf en mijn medewerkers

- Efficiënte communicatie

- Wie ben ik als People manager?


Dag 2: People management ifv teamontwikkeling

- Rollen en verantwoordelijkheden

- Maximaliseren van potentieel van je medewerkers

- Conflicten en weerstand binnen je team

- Leiderschapsstijlen in verband met People management stijlen

- Managen van je medewerkers op afstand


Dag 3: People management ifv organisatieontwikkeling

- Verwachtingen van de organisatie vs verwachtingen van mijn medewerkers

- Hoe kunnen mijn People management skills bijdragen aan mijn persoonlijke doelen en de economische organisatie doelen?

- Groepsdynamica en community building

- Hoe passen missie, visie en strategie in People management? Wat betekent dit voor mij als People manager?

- People management en de veranderende organisatie. Human impact bij change in mijn team/organisatie.


Doelstelling

Als leidinggevende wordt er de dag van vandaag heel wat van ons verwacht en soms lijkt het wel onmogelijk om aan al deze verwachtingen te kunnen voldoen. Dit komt omdat we als leider meer dan enkel leidinggevende skills moeten bezitten. Met dit opleidingstraject zullen kader- en managementleden leren dat ze door middel van kleine inspanningen en het efficiënt kunnen inzetten van de juiste talenten, ze er toch kunnen in slagen om aan al deze verwachtingen te voldoen. We beseffen meer en meer hoe belangrijk onze mensen/ teamleden zijn en willen er dan ook alles aan doen om ieder individueel potentieel te maximaliseren. Het begint met de bewustwording dat People management vaardigheden veel meer impact kunnen hebben dan het klassiek en technisch aansturen van medewerkers. Dit specifiek aspect van leiderschap, het People management, vergt dan ook een specifieke skill set. In deze opleiding wordt er specifiek gewerkt op het verwerven, in-trainen én verankeren van deze People management skills.


Doelgroep

Midden- en hoger kaderleden, midden- en hoger managementleden


Inschrijven voor deze opleiding

Praktisch

Locatie
Referentie
413509
Prijs
- PC 118/220: € 150 per deelnemer per dag (halve dag = € 75,00)
- Alle andere paritaire comités: € 350 per deelnemer per dag (halve dag = € 175,00)
Tijdsduur
8:00
Startdatum
01/01/2027
Datums
01/01/2027
Uren
09:00 - 17:00
Aantal inschrijvingen
0/10
Loonkost

Loonkost - BEV (bedrijven uit het Waals gewest, het Brussels Hoofdstedelijk gewest en Duitstalige gemeenschap)
Kan eventueel in aanmerking komen voor een terugbetaling van de loonkost via een attest voor BEV
(Betaald Educatief Verlof)

KMO-Portefeuille

Deze opleiding komt in aanmerking voor betaling met de KMO-Portefeuille.

IPV vzw (Alimento) is geregistreerd bij het Vlaams Gewest als dienstverlener voor de KMO-portefeuille voor Opleidingen onder registratienummer DV.0109088.
Opleidingen onder €100 komen niet in aanmerking voor KMO-portefeuille.

Contact Alimento

Deze opleiding kan ook op maat van uw bedrijf worden georganiseerd.

Daniëlle Verlaet

Adviseur
0473/654.284
Terug naar boven