Samenvatting
Deze opleiding geeft praktische informatie om deelnemers zelf in staat te stellen om aan ongediertebeheersing te doen. Er wordt uitgebreid stilgestaan bij de opmaak van een ongediertebeheersingsplan waardoor probleemsituaties beter worden ingeschat.

Wil je graag deelnemen aan deze opleiding, maar passen de geplande data van 2026 niet of zijn deze al voorbij? Schrijf je dan in voor 2027 via "Inschrijven voor deze opleiding". We nemen contact met je op zodra de nieuwe data voor 2027 bekend zijn. 

Doelgroep

  • Bedrijfsleiders
  • Kwaliteitsverantwoordelijken en hun medewerkers
  • Productieverantwoordelijken en hun medewerkers
  • Elke persoon die binnen de onderneming te maken heeft met de aanpak van ongedierte


Doelstelling

Het is de bedoeling de deelnemers naast de theoretische achtergrond vooral een totaalpakket aan praktische informatie mee te geven, zodat ze zelf in staat zijn om aan ongediertebeheersing te doen in hun onderneming. Er wordt uitgebreid stilgestaan bij het zelf opmaken van een ongediertebeheersingsplan. Hierdoor kan ook een betere inschatting gemaakt worden van probleemsituaties, en of het al dan niet nodig is een externe specialist erbij te halen.


Deze opleiding bezorgt de deelnemers de noodzakelijke kennis , zoals gevraagd in bepaalde certificatieschema’s (bv. de BRC-standaard).


Inhoud

  • Inleiding
  • Ongedierte in de wetgeving
  • Ongedierte volgens certificatieschema’s
  • Geïntegreerde ongediertebeheersing: strategie en technieken
  • Inzicht in ongedierte
  • Ongediertewering
  • Ongediertedetectie
  • Ongediertebestrijding
  • Controle en inspectie
  • Documentatie


Mee te brengen!!

Het bestaande ongediertebeheersingsplan van de onderneming .


Inschrijven voor deze opleiding

Praktisch

Locatie
Referentie
412241
Prijs
De prijs varieert naargelang het paritair comité (PC) van de werknemer en de grootte van het bedrijf:
- PC 118/220 + bedrijf met minder dan 100 werknemers: gratis
- PC 118/220 + bedrijf met 100 werknemers of meer: € 150,00 per deelnemer per dag (halve dag = € 75,00)
- PC 200: enkel gratis voor voedingsspecifieke opleidingen (volgens de voorwaarden van CEVORA)
- Alle andere PC: € 350,00 per deelnemer per dag (halve dag = € 175,00)
Tijdsduur
8:00
Startdatum
01/01/2027
Datums
01/01/2027
Uren
09:00 - 17:00
Aantal inschrijvingen
0/12
Loonkost

Loonkost - BEV (bedrijven uit het Waals gewest, het Brussels Hoofdstedelijk gewest en Duitstalige gemeenschap)
Kan eventueel in aanmerking komen voor een terugbetaling van de loonkost via een attest voor BEV
(Betaald Educatief Verlof)

KMO-Portefeuille

Deze opleiding komt in aanmerking voor betaling met de KMO-Portefeuille.

IPV vzw (Alimento) is geregistreerd bij het Vlaams Gewest als dienstverlener voor de KMO-portefeuille voor Opleidingen onder registratienummer DV.0109088.
Opleidingen onder €100 komen niet in aanmerking voor KMO-portefeuille.

Contact Alimento

Deze opleiding kan ook op maat van uw bedrijf worden georganiseerd.

Tom De Cock

Adviseur
0474/575846
Terug naar boven