Samenvatting
Deze opleiding is specifiek gericht op de verwijdering van stikstof en fosfor door bacteriën. Naast het verwijderen van nutriënten uit afvalwater worden in de cursus ook de mogelijkheden van slibverwerking en de huidige technieken onder de loep genomen.

Doelgroep
Operators, procesmanagers en laboratoriummedewerkers die betrokken zijn bij de monitoring van biologische afvalwaterzuiveringsinstallaties.
Milieumanagers die behoefte hebben aan een goed overzicht van de technische mogelijkheden en knelpunten van biologische afvalwaterzuiveringsinstallaties.

Doelstelling
Deze cursus maakt deel uit van de aerobe waterzuivering, die specifiek gericht is op de verwijdering van stikstof en fosfor door bacteriën. Naast het verwijderen van nutriënten uit afvalwater worden in de cursus ook de mogelijkheden van slibverwerking en de huidige technieken onder de loep genomen.
Naast de theoretische achtergrond wordt een oefening/case uitgewerkt op het gebied van nutriëntenbelang en nutriëntenverwijdering.

Voorkennis
Specifieke voorkennis van biologische afvalwaterzuivering is noodzakelijk.
Kennis van de module, M1: Aerobe (afval)waterzuivering, wordt noodzakelijk geacht.

Programma
Nitrificatie / denitrificatie
Fosforverwijdering
Slibverwerkingstechnieken
Oefeningen & cases


Praktisch

Locatie
Gent
Referentie
166913
Tussenkomst
150,0 EUR/dag/dlnr (max 450,0/dag voor 3 dlnrs)
Startdatum
Raadpleeg kalender lesgever
Lesgevers
Seureca Industrial Water Services nv
Loonkost

Loonkost - BEV (bedrijven uit het Waals gewest, het Brussels Hoofdstedelijk gewest en Duitstalige gemeenschap)
Kan eventueel in aanmerking komen voor een terugbetaling van de loonkost via een attest voor BEV
(Betaald Educatief Verlof)

KMO-Portefeuille

Contact Alimento

Deze opleiding kan ook op maat van uw bedrijf worden georganiseerd.

Herbert Matthys

Adviseur
0473/654.276
Terug naar boven