Tijdens de laatste editie van de befaamde opleiding ‘Viennoiserie zonder grenzen’ sluit Guido Devillé een belangrijk hoofdstuk in zijn leven af. Op 23 mei 2025 heeft hij de opleiding voor de allerlaatste keer gegeven. Zo’n 200 cursisten mochten zijn laatste lesweek in Syntra Berchem bijwonen.

“Na jaren van toewijding, onderzoek en het delen van kennis, heb ik besloten om het stokje door te geven. 2025 is het jaar waarin ik 65 word. Het is tijd om mezelf de eer te geven om te stoppen.” - Guido

Guido is een pionier in de bakkerijwereld en deelde zijn expertise jarenlang met collega’s, leerkrachten en bakkers (in wording). Hij wilde hen inspireren om creatief met laagjes te 'spelen' en tilde de kunst van viennoiserie naar een hoger niveau. 

“Viennoiserie is uitgegroeid tot een luxeproduct, en dat is mede te danken aan de opleidingen en het boek.” - Guido

Meer dan 3000 deelnemers hebben zijn opleidingen gevolgd. En als dat nog niet genoeg is, heeft hij er ook een boek over geschreven. Ook al kan je hem niet meer live aan het werk zien, in zijn boek ‘Viennoiserie zonder grenzen’ vind je een heleboel handvaten die je op weg kunnen zetten. 

Bedankt Guido en veel succes met alles wat je onderneemt in de toekomst! 

Wil je, net zoals Guido, een pionier in de bakkerijwereld worden? Begin bij onze opleidingen voor bakkers en word een expert. 

Contacteer voor meer info

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Blijf op de hoogte

Bakkers

Schrijf je in op om op de hoogte te blijven van onze opleidingen en onze dienstverlening.

Terug naar boven