Door in in je leidinggevenden te investeren:

  • ontstaat er meer duidelijkheid en vertrouwen
  • nemen teams meer verantwoordelijkheid
  • stijgt de kwaliteit en efficiëntie
  • daalt het verloop

Opleidingen die vertrekken vanuit de praktijk

Alimento organiseert jaarlijks honderden opleidingen voor huidige en toekomstige leidinggevenden. 

Enkele toppers uit ons aanbod:

  • Basisopleiding leidinggeven – leer communiceren, coachen, motiveren en omgaan met conflicten.
  • Feedback geven en ontvangen – een praktische opleiding voor bedrijven die willen bouwen aan een open feedbackcultuur.
  • Mentorschap in de voedingssector – voor medewerkers die nieuwe collega’s begeleiden en opleiden. 

Leiderschapstrajecten op maat

Je kan ook kiezen voor een traject dat helemaal is afgestemd op jullie noden, uitdagingen en realiteit. Zoals persoonlijke coaching, een opleiding rond het voeren van moeilijke gesprekken of het goed laten samenwerken van een divers team.

Omdat Alimento met veel gespecialiseerde lesgevers werkt, begeleidt de adviseur je naar de opleider of coach die het best bij jullie past.

Financiering: dit krijg je terugbetaald

Jij ondersteunt je mensen, wij ondersteunen jou met:

  • 450 euro per opleidingsdag per groep
  • 2.500 euro extra als een medewerker doorstroomt naar ploegbaas, eerstelijnsleidinggevende of teamleader

Klaar om je leidinggevenden alle tools te geven?

Contacteer Alimento-adviseur Daniëlle Verlaet. Zij gidst je door het Alimento-aanbod en bekijkt meteen welke financiële steun je kan krijgen.

Contacteer voor meer info

This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Blijf op de hoogte

Voedingsbedrijven

Schrijf je in op om op de hoogte te blijven van onze opleidingen en onze dienstverlening.

Terug naar boven